Ilgametė patirtis

2022 m. renginių organizavimo rinkoje pasirodęs vardas, už kurio slepiasi daugiau nei 10-ies metų patirtis.

Ilgus metus mokymus ir konferencijas, protokolo išmanymo reikalaujančius susitikimus organizavusi įmonė „Kompetencijų vystymo centras“ pamažu vis dažniau pradėjo suktis ir kitokio pobūdžio renginių rate. Rengiant įmonių šventes, produktų pristatymus, komandos formavimo renginius, gauti malonūs dalyvių ir užsakovų atsiliepimai patvirtino, kad esame teisingame kelyje, todėl nusprendėme, jog veikloms atėjo laikas išsiskirti – „Kompetencijų vystymo centras“ ir toliau siūlo mokymų, o „Eventful“ – įvairaus pobūdžio renginių organizavimo paslaugas.

Mūsų tikslas

Siekiame sukurti unikalią patirtį, skirtą būtent jums ir apie jus, todėl organizuodami kiekvieną renginį, įsiklausome į individualius lūkesčius, siekiame tarpusavio supratimo ir kiekvieną renginio dalyvį tenkinančio rezultato.

Kokybiški sprendimai

Bene svarbiausias išteklius mums yra laikas, todėl dirbame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai – galite būti tikri, kad jūsų negaišinsime. Eventful pasirūpins, kad komandos formavimui skirtas laikas, įmonės šventė, konferencija, reprezentacinis ar bet koks kitas renginys, organizuojamas jums ir apie jus, pateisintų individualius lūkesčius, o kiekvieno dalyvio gyvenimo įvykių knygoje paliktų įrašą, vertą puikuotis tarp maloniausių.