Įmonės šventės

Stiprina tarpusavio ryšį

Šventės įmonėje padeda darbuotojams pasijusti pripažintiems, o tai parodo, jog ne tik atkreipiate dėmesį į tai, ką jie daro darbe, bet kartu vertinate jų indėlį. Įmonės šventė suburia darbuotojus vienam tikslui ir padeda darbuotojams sukurti komandos vienybės jausmą, ypač, jei švenčiate viso kolektyvo pasiekimą.

Padeda atitrūkti nuo darbų

Šventės suteikia malonų atokvėpį nuo įprastos darbo dienos rutinos ir padeda įkrauti darbuotojus nauja energija, todėl grįžę jie yra labiau susikaupę ir gali geriau spręsti problemas ar valdyti projektus.

Naudinga jūsų verslui

Komandos bendrumas, atsipalaidavę ir darbui nusiteikę komandos nariai neabejotinai padeda pasiekti geresnių rezultatų nei pavargę ar net perdegę darbuotojai, todėl pramogos kartu – puiki investicija, atnešanti pelną.

Mūsų užsakovai, ilgamečiai draugai, jau spėjo pamėgti tokias žiemos renginių temas kaip Džeimsas Bondas, Niujorkas, magija, nusikelti į bet kurį dešimtmetį ar praleisti vakarą tikrame kazino, o vasarą bent dienai apsigyventi pirmykštėse civilizacijose.

Komandos formavimas

Tarpusavio ryšio stiprinimas

Bet kokio dydžio įmonei yra aktualu, kad komanda būtų stipri.
Kaip sportininkams treniruotės padeda sistemingai lavinti įvairius įgūdžius, apimančius jų sportinius gebėjimus, taip versle komandos formavimo praktikos padeda darbuotojams tobulinti įgūdžius įvairiuose komandinio darbo aspektuose ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Darbų delegavimas

Gebėjimas tinkamai deleguoti darbus yra svarbus įmonių sėkmės rodiklis, kuris padeda pagerinti veiklos rezultatus, o kartu apsaugoti darbuotojus nuo ilgalaikės įtampos bei perdegimo, tačiau neretai tam kliudo mąstymas „aš pats padarysiu geriausiai“. Komandos formavimo renginiai gali padėti šį įsitikinimą keisti.

Bendradarbiavimas

Komandos formavimas turėtų tapti nuolatiniu įmonės kultūros elementu – tokia veikla ne tik padidina darbuotojų moralę, produktyvumą ir atvirą bendravimą, bet gali stipriai prisidėti prie jūsų verslo sėkmės ir pelningumo. Tai pati svarbiausia investicija, kurią galite skirti savo įmonės darbuotojams, stiprinanti tarpusavio pasitikėjimą, bendravimą, mažinanti konfliktus ir skatinanti bendradarbiavimą.

Mūsų užsakovai, ilgamečiai draugai, jau spėjo pamėgti tradicines spartakiadas, o ryšio stiprinimui ir įgūdžių lavinimui renkasi karines pratybas.

Konferencijos

Dalinkitės idėjomis

Pagrindinis konferencijų tikslas, kurį padedame įgyvendinti, – tai galimybė dalintis profesine patirtimi, idėjomis, lūkesčiais ir žiniomis. Konferencijų dalyvius vienija tas pats tikslas – sužinoti, išmokti kažką naujo ir padėti tai padaryti kitiems.

Įkvėpkite dalyvius

Ne mažiau svarbus tikslas, kurio siekiama konferencijų metu – įkvėpti ir motyvuoti renginio dalyvius. Tai padaryti lengviau, kai kalbėtojai aiškiai girdimi, savo vietose galite jaustis patogiai, o viską, ką jums nori parodyti, matote aiškiai.

Bendradarbiaukite

Sėkmingas renginys yra puiki vieta inicijuoti įvairių verslo sričių atstovų bendradarbiavimą, todėl jo kokybė yra klausimas, dėl kurio nediskutuojama, – sukurkite sąlygas žmonės sutelkti dėmesį į tai, kas išties svarbu.

Visa tai pasiekti lengviau, kai galite skirti laiką tiesioginėms savo užduotims, o techninius ir personalo klausimus patikite profesionalams.

 • konferencijos vieta;
 • reikalinga technine įranga;
 • moderatoriais;
 • dalyviais ir pranešėjais iš Lietuvos ir užsienio;
 • renginio įrašais;
 • dalyvių maitinimu;
 • apgyvendinimu;
 • transportu;
 • Gala renginiu;
 • vakaro vedėju;
 • kultūriniu svečių užimtumu;
 • ir kita.

Reprezentaciniai renginiai

Būkite matomi

Jei jūsų produktas bus puikus, tačiau apie jį niekas nežinos, tikėtina, kad pardavimais pasigirti negalėsite, todėl kurti prekės ženklo žinomumą ir pasitikėjimą juo – būtina.

Kurkite ryšį

Laikas, kai darbus reikėjo daryti tyliai, – jau praeityje. Savo klientą lengviau rasti tuomet, kai esate matomas, kai supažindinate žmones su savo veikla ir produktais, o dar geriau – padedate sukurti su jais ryšį. 

Įvertinkite partnerius

Net jei nuolat bendraujate su klientais ar partneriais socialiniuose tinkluose, laiko patikrintas būdas puoselėti tvirtą santykį – tiesioginis bendravimas, nuoširdi šypsena ir malonus žodis. Reprezentaciniai renginiai padės pristatyti jūsų veiklą, naujienas ir kartu parodyti, kaip vertinate tuos, kurie palaiko jūsų verslą ir tobulėjimo keliu keliauja kartu. 

Renginio metu mes pasirūpinsime

 • Renginio idėjos bei scenarijaus sukūrimu;

 • Parinksime tinkamiausią renginio vietą;

 • Pasirūpinsime profesionaliu renginio apšvietimu ir įgarsinimu;

 • Suderinsime renginio meniu;

 • Sukursime renginio temą atitinkančią scenografiją;

 • Pasirūpinsime muzikine programa ir pramogomis;

 • Pasitiksime ir išlydėsime svečius;

 • Jeigu bus reikalinga pasirūpinsime svečių apgyvendinimu bei transportu.

Kiti pasiūlymai

Jei turite sumanymą, kurio neradote tarp mūsų pasiūlymų, tačiau manote, kad galime padėti jį įgyvendinti – susipažinkime ir aptarkime jūsų lūkesčius.

Esame savo srities profesionalai, todėl nebijome iššūkių ir savo patirtį visuomet noriai papildysime netradicinių, išskirtinių renginių organizavimu.