Pasiūlymai

Salos istorijos

Visų žinoma ir pamėgta televizijos laida „Išlikimas“, arba lietuviškoji jos versija „Robinzonai“, – daugelio išsvajota patirtis. Kas mintimis nenusikeldavo į egzotiškas ir žmogaus nepaliestas salas, kuriose išbandomi išgyvenimo, blaivaus ir strateginio mąstymo įgūdžiai? Leiskite mums nukelti jus į tolimąją Fidžio Wakaya salą Wakaya, kur nematytos žalumos ir skaidraus jūros vandens apsuptyje leisimės į tikrą, dar niekad nepatirtą nuotykį.

Kodėl? Mūsų dalyviai saloje ne be priežasties, jų tikslas – rasti saloje paslėptus senbuvių amuletus, slepiančius neįkainojamą išmintį ir tiesą. Šios vertybės šimtus metų buvo saugomos tam, jog tik pasišventę ir nusipelnę, galintys pritaikyti jas naudingiems tikslams, individai, laikui atėjus, pasinaudotų tikrąja jų galia. Tad neapsigaukite – tai ne lobių paieška, o tikras išbandymas asmeninėmis užduotimis ir kliūtimis bei atkaklia kova šiuos amuletus apsaugoti.

Programos tikslas:
  • Darbuotojų subūrimas kūrybiškumo atmosferoje;
  • Palankaus psichologinio klimato kūrimas;
  • Kūrybinio mąstymo ir kūrybiškumo ugdymas;
  • Darbuotojų lojalumo įmonei didinimas.

Susisiekite

Jei susidomėjote mūsų pasiūlymais, turite klausimų arba savo sumanymą ir manote, kad galime padėti jį įgyvendinti – susipažinkime ir aptarkime jūsų lūkesčius.