Pasiūlymai

Westernas

Kur? Pirmieji šiuolaikinės amerikietiškos kultūros ir civilizacijos požymiai, visa ko pradžia: pirmieji dykumuose besikuriantys miesteliai, į kuriuos ant arklių atrisnoja fermeriai iš tolimų fermų ir ūkių, atsiranda pirmieji įstatymai, kurių teisingumą stengiasi apginti šerifai ir galvų medžiotojai, gaudantys įstatymų laužytojus ir traukinių plėšikus. Taip atsirado bendruomenės, kurios vadovaujasi savomis vertybėmis ir moraliniais principais, nes drauge paprasčiau prižiūrėti tvarką, ganyti gyvulių bandas ar išradingai virvių surištomis kilpomis – lasais – pagauti pabėgusius arklius ar nedorėlius įstatymų laužytojus.

Kodėl? Tarp indėnų ir kaubojų kilo konfliktas, todėl kviečiame ir jus susiburti į jaukią ir veiklią laukinių vakarų miestelio bendruomenę bei patirti vesterno gyvenimo ypatumus, tapti kaubojais, ir atsiskleisti kaip vienai didelei bendruomenei, atliekant įvairias užduotis, kurios patikrintų ne tik jėgą, vikrumą, stiprumą, bet ir šaltą protą, komandinį darbą ir loginį mąstymą. Pabūsime ne tik aukso ieškotojais, kurie beieškant gali sutikti paklydusį meksikietį, bet kartu tapsime galvų medžiotojais, kuriems reikės surasti pasislėpusius įstatymų laužytojus. O po įtemptų iššūkių ramusis išmintingasis indėnas pasiūlys atsikvėpti ir išgerti arbatos prie ugnies. Tačiau nuobodžiauti nebus kada – jis norės patikrinti ir jūsų išmintį keliomis loginėmis užduotimis. Nepamiršime patikrinti ir naujokų, ar jie yra verti būti priimti į mūsų laukinių vakarų bendruomenę, o jei taip – juos pakrikštysime.

Herojai

„HERO“ mokyklai gresia išnykimo grėsmė. O tai reiškia, kad pasaulio galios svertas yra išsibalansavęs, todėl bandoma sukurti naują komandą, kuri, esant reikalui, galėtų reaguoti greitai ir tiksliai.

Kur? Patek į „Hero“ mokyklą ir išgyvenk simuliuotą herojaus dieną. Patikrink savo protinius gebėjimus ir susidurk su jėgos, tikslumo ir intelekto reikalaujančiomis užduotimis. Ar pasinersi į šios slaptos bendruomenės nuotykius?

Įmonės festivalis

Pripažinkime, nors spėjome pamėgti virtualius renginius, visgi,  pasiilgstame ir gyvų susitikimų. Tai kodėl nesurinkus kolegų į privatų, tik jums skirtą festivalį?

Nukeliaukite į pačią tikriausią muzikos šventę, kurioje galėsite atsipalaiduoti bei pramogauti su kolegomis. Jūsų muzikos festivalis bus kupinas įvairiausių poilsio ir pramogų vietų: nuo ramaus poilsio hamake, iki „gyvo“ stalo futbolo varžybų ir kitų aktyvių pramogų, įtraukiančių net labiausiai ramybe besimėgaujančius. Be abejo, festivalio metu DJ džiugins jūsų ausis mėgstama muzika, o vakare išgirsite ir gyvo garso koncertą.

Koks festivalis be dekoracijų ir „instagraminės“ aplinkos? Pasirūpinsime, kad jūsų akis džiugintų netikėtos instaliacijos, kuriančios festivalio nuotaiką, o jus kviesime apsilankyti blizgučių ar UV dažų stotelėse.

Neon

Neoninis vakarėlis – tai ryškus ir spalvingas renginys, kuriame atmosferą kuria neoninės spalvos, dekoracijos, apranga bei spalvoti dažai, ryškiai šviečiantys UV šviesoje, sukuriant akį traukiantį reginį vakarėlio svečiams. Nepraleiskite progos tapti šio įspūdingo renginio dalimi.

Šventės metu matysite nuostabaus grožio dekoracijas, kurios nakties metu ims švytėti ryškiomis šviesomis. Ši tema gali būti derinama su kita jūsų pasirinkta tema, pagyvinant ją tamsiu paros metu.

Susisiekite

Jei susidomėjote mūsų pasiūlymais, turite klausimų arba savo sumanymą ir manote, kad galime padėti jį įgyvendinti – susipažinkime ir aptarkime jūsų lūkesčius.