„DOJUS agro“ vasara

Komandos formavimas, šventė

Vasaros renginiai visada asocijuojasi su aktyviai praleistu laiku, todėl savo klientams stengiamės parengti ir pasiūlyti įvairių veiklų. Vadovai dažnai pageidauja, kad darbuotojai renginyje pasisemtų ne tik geros nuotaikos, bet ir įgytų naujų bendravimo įgūdžių, atskleistų vieni kitų asmenines savybes, kurios ne visada pasimato oficialioje darbo aplinkoje. Atsižvelgdami į pageidavimus, pasiūlėme Wakaya salos temą.

Dalyvaujančių aktyvumas ir gera nuotaika mus stebino visą dieną, o renginio vedėjas Justinas Jankevičius su kaupu įgyvendino dalyvių lūkesčius. Net staiga atėjusi audra neįstengė jų išgąsdinti, taigi, mes toliau tęsėme savo renginį, o vakarą užbaigėme kartu su atlikėju Sauliumi Prūsaičiu.

Vasaros renginyje dalyvavo 210 asmenų.

Suteiktos paslaugos:

scenarijaus parengimas, erdvės parinkimas, garso įrangos ir apšvietimo nuoma, renginio vedančiojo parinkimas, rungčių organizavimas, dalyvių apgyvendinimo ir maitinimo organizavimas. Visos renginio erdvės teminis dekoravimas, įvairių dekoracijų gaminimas ir nuoma. Vakarinės dalies organizavimas.

Galerija